Lucky Time*PL - miot "A" Maine Coon

cmm.jpg mama

OMEGA Pod Sosnami*PL "Kayleigh"
cmt.jpg tata

GIC GINKGOBILOBA Of Koipond*PL "Giguś"


cm1.jpg ALFA STAR Lucky Time*PL
MCO n 09

koteczka - umaszczenie czarne z białym
cm2jpg Pierwsza w miocie, a więc dlatego "Alfa". Jest seniorem całego rodzeństwa. Koteczka bardzo ostrożna i niezależna. Bawi się wtedy kiedy chce i chodzi swoimi drogami - nie zawsze zbieżnymi z naszymi oczekiwaniami. Prawdopodobnie trzeba będzie bardzo taktownie zabiegać o jej względy.

cm3.jpg ASLAN Lucky Time*PL
MCO d 09 22

kocurek - umaszczenie rude pręgowane z białym
cm4.jpg Pierwszy z rudzielców. Ostatni w miocie, a więc najmłodszy z całej siódemki. Chociaż najmłodszy jest jednocześnie największym i najlepiej zbudowanym kociakiem z rodzeństwa. Usposobieniem i wyglądem przypomina małego Garfielda, chociaż wcale tyle nie je.

cm5.jpg AZUL Lucky Time*PL
MCO a

kocurek - umaszczenie niebieskie
cm6.jpg Kocurek pogodny i radosny. Możliwe że najbardziej bezproblemowy z całego miotu. Do zabawy wystarczy niewielka piłeczka za którą ugania się po całym mieszkaniu. Wszędzie go pełno, często przypomina szarą iskierkę przemieszczajacą się z nadkocią prędkością.

cm7.jpg ALVIN Lucky Time*PL
MCO d 22

kocurek - umaszczenie rude pręgowane
cm8.jpg Drugi z rudzielców. Kotek bardzo komunikatywny, w sposób zupełnie zamierzony miauczeniem kieruje uwagę na swoją osobę.Jest pierwszym okazem z miotu który przeskoczył przez płotek oddzielający "koci" pokój od reszty mieszkania. Odwagi mu więc nie brakuje.

cm9.jpg AGATON Lucky Time*PL
MCO n 09

kocurek - umaszczenie czarne z białym
cm10.jpg Kot dynamiczny i odważny. Uwielbia wchodzić na kolana lub na plecy właściciela - nieraz bezczelnie proponując wspólną konsumpcję kolacji z jednego talerza. Jednoczesnie jest kotem bardzo czujnym. W chwilach nieoczekiwanego niebezpieczeństwa (niezdefiniowany hałas lub ruch) pokazuje rodzeństwu drogę najszybszej ewakuacji. Jeżeli chodzi o wygląd - wykapany tatuś.

cm11.jpg ANGIE Lucky Time*PL
MCO g

koteczka - umaszczenie niebieskie szylkretowe
cm12.jpg Pierwsza z miotu odkryła że wspięcie się na kolana, zmysłowe mruczenie i robienie z siebie słodkiego kociaka ustawi potencjalnego właściciela na podrzędnej pozycji. Jak to w relacjach kot - człowiek na ogół bywa.

cm13.jpg ASSAGAI Lucky Time*PL
MCO f 09

koteczka - umaszczenie czarne szylkretowe z białym
cm14.jpg Pieszczoch i przymilas. Łobuz z miną niewiniątka - każdego obserwatora potrafi okręcić sobie (przysłowiowo) dookoła pazura przedniej łapy. Jest pierwszym kociakiem z miotu który wyszedł z kojca na zewnątrz po to aby pooglądać świat.
Strona główna | Mapa serwisu

Ostatnia modyfikacja strony: 8 kwietnia 2017 2004 - 2017
© Paweł Niedomagała
All rights reserved.
Czas generowania strony: 0.001 sek